UA: Дайджест новин, квітень 2021

Фінансові підсумки станом на квітень 2021 року

У квітні 2021 року виручка платформи SMABAT.COM.UA збільшилася на 31,65%. Кількість клієнтів SMSBAT зросла по порівнянню з березнем в 1,4 рази, а середній чек одного клієнта - збільшився за цей період в 1,6 рази.

Ми детально висвітлюватимемо динаміку та тенденції розвитку платформи SMSBAT.COM.UA в 2021 році, наші фінансові показники, а також особливості попиту та споживання транзакційного маркетингу.


Решения на сайте

Ми плануємо в травні 2021 року запустити на сайті розділ Рішення. На даний момент збираємо популярні завдання та галузі, які використовують платформу SMSBAT і технології транзакційного маркетингу.


Веб-кабинет платформы SMSBAT.COM.UA

З 30 квітня 2021 року клієнтам платформи розсилок SMS та Viber SMSBAT.COM.UA доступні наступні опції:

 1. Реєстрація та керування з одного кабінету мульти організаційною структурою як у користувачах, так в альфа-іменах та балансах. Допустимо, ви Керівник IT департаменту Холдингу, і потрібно керувати близько 40 альфа-іменами та 12 компаніями. У поточній версії реалізовано доступ адміністратора з такими опціями та персоналізованим доступом окремих Користувачів до певних альфа-імен та певних налаштувань/компаній.
 2. Пройшла валідація сервісу підтримкою LiqPay і тепер користувачам доступне поповнення балансу за допомогою картки. Щоб активувати цю функцію, Ви можете написати в чат підтримки на сайті SMSBAT.
 3. Заблоковано кабінет smsbat.com який нам допомагали обслуговувати ТОВ "Інвестум", всі рахунки, баланси Користувачів були перенесені в нову версію кабінету, для отримання доступу вам необхідно написати в чат, все активується, і ви зможете продовжити роботу на платформі SMSBAT.COM.UA. Сформована Робоча группа з подальшего розвитку платформи у ЄС як відокремлена компанія - Керівник робочої групи Арсен Буруков
 4. Разом з нашим партнером ТОВ Ауспекс провели роботу з оновлення програми для CRM Bitrix24, тепер ви можете використати наші маркетингові інструменти з CRM.
 5. У кабінеті доступні нові адресні книги, не тільки адресна книга та книга🛑 Чорний-лист, а й книги, керовані параметрами Користувачів - кому відправляємо sms, кому тільки Вайбер, кому якась персоналізована затримка між відправками та ін.
 6. Відвантаження розсилок SMS або Viber доступні за адресними книгами з додатковими параметрами Користувача - містить 4 параметри, які ви програмуєте самостійно. У момент створення такого розсилки для кожного користувача буде формуватися  окреме повідомлення, що скоротило час модерації та відправки в 4 рази.
 7. На новій платформі SMABAT.COM.UA реалізовано новий підхід у моніторингу та гарантування відвантаження повідомлень.
 8. У зв'язку зі зростанням відвантажень транзакційних повідомлень, з їх контролем, конфігуруванням та моніторингом - сформували доступний пошук та фільтрацію персоналізовано за Користувачем для налагодження та налаштування транзакційного маркетингу SMS або Viber.
 9. Для зручності в панелі платформи SMSBAT налаштовані візуальні графічні дані щодо розсилок, навантажень та витрат - це все ви можете знайти в будь-якому розділі. У зв'язку з чим спробуйте користуватися інтерактивними діаграмами.
 10. Виконали коригування панелі платформи SMABAT для клієнта, який працює із циклічними та запланованими комунікаціями. Так у панель для розсилок, у яких дата відправки більша за поточну, буде відображатися не статус повідомлень, а дата запланованого відправлення та всі додаткові опції. Після налагодження візуальних та навігаційних побажань кількість такого типу розсилок збільшилася в 4 рази. Також почали надходити від клієнтів запити про налаштування доступів маркетологів/таргетологів, розсилки яких надсилаються із затримкою для контролю Адміністратором. Таким чином сформована лінійність процесу у травні 2021 року плановано забезпечить збільшення показників, про які ми вказували у п.7, у 3 рази.


Блог в blogspot

Ми запустили блог у Blogspot і почали збирати в ньому корисні статті про транзакційний маркетинг для бізнесу, реальні кейси клієнтів, лікнепи по платформі SMSBAT.COM.UA, думки експертів, а також новини маркетинг-індустрії

Комментарии

 1. Очень продуктивный месяц получился для платформы. Очень жду релиза документации

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

UA: Що представляє «Сесія» у Viber і як вам допомогти поспілкуватися з клієнтами

News digest, June 2022: Completed implementation of SMSBAT.COM 3.0

BG: Какво представляват „Сесиите“ във Viber и как те помагат да спестите при кореспонденция с клиенти